Parlament

 

Akce

 

 

Parlament se řídí tímto prohlášením:

  • Budeme se snažit spolupracovat na řízení tříd.
  • Budeme se snažit spolupracovat na řízení školy.
  • Budeme se snažit jednat s učiteli.
  • Budeme se snažit jednat s paní ředitelkou.
  • Bude – li to třeba, budeme jednat i s vedením města, s panem starostou.
  • Budeme dodržovat školní řád a svým chováním a jednáním půjdeme příkladem ostatním  spolužákům.   

 

Žákovský parlament ve školním roce 2020/2021

IX.   Emílie Balogová, Sandra Sölnerová

VIII. Agáta Vláčilová, Sára Moravcová

VII.  Klára Burianová, Jana Nová

VI.   Daniel Lazor, Jiří Peška

V.    Tadeáš Michalčík, Viktorie Humlová

IV.   Štěpánka Křížová, Žaneta Gažiková

 

Na začátku každého školního roku čeká členy Žákovského parlamentu vždy velmi příjemný úkol – přijmout mezi sebe nové zástupce tříd. Žáci se do Žákovského parlamentu zapojují od IV. třídy. Z této třídy byly zvoleny dvě nové členky – Štěpánka Křížová a Žaneta Gažiková. Tím ale volby nekončily, letos se volilo i ve dvou dalších třídách. Nové zástupce si museli zvolit v VI. třídě, protože oba bývalí členové (Filip Balán a Eliott Brioude) odešli na ašské gymnázium. Tady si žáci zvolili opět dva hochy, kterými jsou Daniel Lazor a Jiří Peška. Volby proběhly i v VII. třídě, kde se novou členkou Žákovského parlamentu stala Jana Nová.

Slavnostní slib nových členů se uskutečnil 7. 10. 2020, kde noví členové mimo jiné slíbili, že se budou podílet na řízení tříd, že se budou snažit jednat s učiteli, že budou dodržovat školní řád a půjdou ostatním spolužákům příkladem. Členové Žákovského parlamentu se těší na všechny akce, které se budou moct v letošním roce konat, a také se těší na všechny, kdo se těchto akcí zúčastní.

Za Žákovský parlament Dana Žibrická

           
           
           

Napište nám

Máte-li nápad, námět na nějakou akci nebo činnost, nenechávejte si to pro sebe. Podělte se s ostatními. Můžete přijít na schůzku parlamentu – ten je jen jednou za měsíc, nebo napsat vzkaz a poslat ho našim zástupcům. Stačí kliknout na obrázek a otevře se vám email – nemusíte psát žádnou adresu. Stačí jen napsat vzkaz. Jen se nezapomeňte podepsat. Těšíme se na vaše nápady.

email: skolniparlament414@seznam.cz        

 

Komentáře jsou vypnuty.