1. třída novinky1. třída rozvrh 1. třída fotogalerie 

Karnevalové vyučování

V pátek 4.3. si prvňáčci užili karnevalové vyučování a připomněli si tak tradiční masopustní veselici. Pojďte se podívat, jak zvládli soutěžení v počítání, čtení z tabule nebo veselé psaní v písance princezny, policisté, piráti, hasiči, kočičky nebo mořská panna. A pochopitelně došlo i na smažení voňavých koblížků a karnevalové disco.   

 

Lyžovačka

Ve středu 2. 2. 2022 jsme s prvňáky konečně pokřtili naši novou školní běžkařskou výbavu. Využili jsme toho, že konečně napadlo alespoň trochu použitelného sněhu a odpadlo nám plavání a vyrazili jsme na cvičnou louku u sokolovny. Podmínky byly vzhledem k mokrému sněhu obtížné, ale všichni sportsmeni si zasloužili velikou pochvalu za odolnost a odhodlání, s nimiž zvládli své první lyžařské krůčky. Velkou zásluhu na tom měly i naše dvě paní asistentky, které všem sportovcům poskytovaly kromě technické i morální podporu.

Již teď se těšíme na další lyžovačku. Snad počasí dovolí.

S lyžařským pozdravem SKOL zdraví hlavní lyžník V. Štěpán.

 

 

Jablečné recepty

Listopadové i adventní čekání si děti mohly zpestřit hledáním a sepisováním jablečných receptů.  Než doma zavoní cukroví, můžete vyzkoušet některou z nabízených jablečných laskomin. Děti za ně získaly drobné dárky a velký dík patří pochopitelně maminkám, bez nichž by naše malá ” jablečná kuchařka” nevznikla.  Tak ať se podaří….  Dobrou chuť.

 

1.9. přivítání prvňáčků


Komentáře jsou vypnuty.